LABOTTEGA BAG
  • Bir mutfak ve mobilya butiği olan LABOTTEGA, sektörde 20 yıla yakın tecrübesi olan Birsin Ailesi tarafından 2007 yılında kuruldu. Çağdaş, dinamik, güçlü bir geçmişe sahip bir aile şirketi olan LABOTTEGA, sektörde faaliyet gösteren bir ailenin ikinci kuşağının yenilikçi zihniyet ile oluşturduğu bir yapıdır.

    Kurum ve kişilerin, başta mutfak olmak üzere tüm yapı mobilyaları konusundaki değişen ihtiyaçlarına, üstün kaliteli ve esnek hizmet anlayışı ile ürün çözümleri üretmeyi kendine misyon olarak belirlemiş olan firmamız, çok uluslu bir ağ olan Casa Cucina’nın Türkiye bölge sorumluluğunu yürütmektedir.

    Mekan, mutfak mobilyası, entegre cihaz, tezgah, hizmet ve zevkleri birbiri ile kusursuz uyumlu hale getirerek içinde keyifle yaşayacağınız alanlar yaratan LABOTTEGA, söz konusu bu mekanları yaratmak için tecrübesini, bilgi birikimini, İtalyan tasarım anlayışını, yüksek teknolojik malzemeleri kullanır.

    LABOTTEGA’da satılan her bir ürününün kalite standardı pazar ortalamasının fazlasıyla üzerindedir. Sattığı her ürün için aynı garanti koşullarını yerine getirmekte olan LABOTTEGA fiyatından bağımsız olarak her üründe aynı hizmet standartlarını sağlar.

    LABOTTEGA, pazardaki rakiplerinden farklı olarak müşteriye standart bir ürün gamı içinden seçim yapma zorunluluğu getirmek yerine, müşterinin ihtiyacını tümüyle tatmin eden değişken çözümler üretmektedir.   

  • LA BOTTEGA'YI FACEBOOK'TA BEĞENİN!
Telif Hakkı © 2024 www.labottega.com | Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve Programlama Solidpark
mutfak, cucine. veneta cucine, ernestomeda, ernestomeda türkiye, modern mutfak, modüler mutfak, italya, italyan, italyan mutfak, klasik mutfak, ankastre cihaz, entegre cihaz, franke, siemens, gaggenau, miele, cuccine, venetta, venetta cuccine, venetta cuccini, cucina, casa cucina, atra cucine, nova cucina, dizayn mutfak, design, designer, mimar, birsin, birsin mutfak, birsin mühendislik
Bir mutfak ve mobilya butiği olan LABOTTEGA, sektörde 20 yıla yakın tecrübesi olan Birsin Ailesi tarafından 2007 yılında kuruldu. Çağdaş, dinamik, güçlü bir geçmişe sahip bir aile şirketi olan LABOTTEGA, sektörde faaliyet gösteren bir ailenin ikinci kuşağının yenilikçi zihniyet ile oluşturduğu bir yapıdır.